Kok na sercu

Serduszka z włosów to jedne z moich najbardziej ulubionych inspiracji. Dlatego też, gdy otrzymałam zestaw gumek z bransoletką do włosów od Rossmann‘a, od razu pomyślałam o “czymś” z serduszkiem. I tak, powstał

KOK NA SERCU

Potrzebujemy:

Zaczynamy od… rozłożenia na części zestawu gumek dostępnych w sieci sklepów Rossmann 😉 W jego skład wchodzą gładkie gumki w dwóch kolorach (i bez znienawidzonych przeze mnie metalowych łączeń!) oraz piękna gumka-bransoletka z błyskotkami.

Włosy dzielimy na pół – jedną stronę związujemy gumką do włosów. Po drugiej stronie głowy wydzielamy połówkę serca, która związujemy gumką do włosów. Z zewnętrznej wydzielonej części zaczynamy zaplatać pół-dobierane serce (mniej więcej do połowy wysokości serca). Warkocz przedłużamy warkoczem na 3 i związujemy mini gumką do włosów.

Następnie całość powtarzamy z drugiej strony głowy.

Rozpuszczamy resztę włosów i wysoko związujemy gumką z zestawu. Dodajemy warkoczyki, nakładamy wypełniacz i tworzymy koka, którego na sam koniec ozdabiamy błyszczącą bransoletką.

Przyznam nieskromnie, że bardzo mi się podoba ta inspiracja. Laura szalała w niej podczas całego festynu dożynkowego, a potem do późnej nocy na imprezie rodzinnej – nie wypadł ani jeden włosek! No a poza tym świetnie w niej wyglądała… 😀 Zresztą zobaczcie sami 😉 😀 😀

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.