Serce z warkocza holenderskiego

Lubicie fryzury w serce? Moja Laura bardzo! Oto kolejna propozycja uczesania z serduszkiem, tym razem na odwrotnym warkoczu dobieranym, czyli:

SERCE Z WARKOCZA HOLENDERSKIEGO

Potrzebujemy:

Zaczynamy od solidnego rozczesania włosów i zaczesania ich od środka głowy na zewnątrz – w każdą stronę. Tak, byśmy mieli wyraźny środek. Teraz, stojąc z tyłu a jednocześnie z boku dziecka, wydzielamy część włosów w kształcie serca. Przedziałek prowadzimy tak, by serce było skierowane w naszą stronę – czyli jakby pod kątem. Wydzielone włosy chwilowo związujemy gumką.

Zaraz pod sercem wydzielamy małe pasmo włosów i na jego bazie prowadzimy warkocz holenderski dookoła głowy. Gdy dobierzemy wszystkie włosy wiążemy go mini gumką, blisko głowy.

Rozpuszczamy włosy z serca, ostrożnie rozczesujemy je i mocno wiążemy w kitkę mini gumką. Do powstałej kitki dodajemy warkocz i całość mocno wiążemy gumką – jakby z tyłu, ale na boku głowy.

Dodajemy dużą ozdobę do włosów. Główka naszej królewny ma teraz śliczną koronę z warkocza holenderskiego z sercem w środku, w sam raz na specjalną okazję 🙂 Kto wypróbuje? 🙂

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.