Fryzjerki

Z wielką przyjemnością przestawiam Wam fryzjerki, które z radością będą dzieliły się z Wami swoją profesjonalną wiedzą i poradami w zakresie pielęgnacji głowy i włosów dzieci 🙂 Ich cenne rady i wskazówki znajdziecie w zakładce “Okiem fryzjerki” oraz pod kategorią “Porady“.

Jeśli frapuje Cię jakieś zagadnienie lub masz problem z pielęgnacją główki swojej pociechy – napisz do mnie! Razem z profesjonalnymi fryzjerkami spróbujemy Ci pomóc!


  Natalia Czajewska, fryzjerka z 8-letnią praktyką w zawodzie. Ciągle się dokształca i uzupełnia swoje doświadczenie o kolejne kursy i szkolenia w zakresie strzyżenia, pielęgnacji czy czesania włosów. Specjalizuje się w wymyślnym cięciu – lubi tak ściąć włosy, by pięknie się układały, pasowały do twarzy ich właściciela i nie wymagały specjalnych upięć by przykuwać uwagę.

Prywatnie mieszka w Bydgoszczy i przede wszystkim jest mamą 5-letniej, długowłosej Mai 🙂 W wolnych chwilach uwielbia marzyć o dalekich podróżach i objechaniu całego świata!


 

  Sylwia Kamińska, z wykształcenia Technik Usług Fryzjerskich, z zawodu Fryzjer-Stylista. Włosami zawodowo zajmuje się od 2003 roku. Bardzo wielką uwagę zwraca na pielęgnację włosów, wierząc, że włosy to nasza wizytówka.

Prywatnie szczęśliwa żona Mystera P. i matka dwuletniego Prezesa, z którymi mieszka w województwie śląskim. Prowadzi blog dla kobiet “Matczysko”, w którym piszę głównie o kobietach, związkach i życiu. Porusza tematy, o których ludzie nie lubią mówić głośno. Znajdziecie tam także przepisy na proste dania, kącik urody czy porady dotyczące dzieci.