Dwa mini warkocze pół-dobierane z serduszkiem

Są takie fryzury, które w wersji podstawowej wyglądają zawsze ciekawie. Wystarczy jednak, że poprowadzimy przedziałek pod innym kątem – a zaczynają przykuwać wzrok na dobre! Jedną z takich fryzur są

DWA MINI WARKOCZE PÓŁ-DOBIERANE

Z SERDUSZKIEM

Potrzebujemy:

Zaczynamy od podziału włosów na dwie części pionowym przedziałkiem. Jedną z nich tymczasowo związujemy gumką. Na drugiej kolejnym przedziałkiem “rysujemy” połówkę serca, po czym związujemy ją gumką do włosów.

Z rozpuszczonej części włosów, zaczynając z wklęsłej części przyszłego serduszka, zaplatamy warkocz pół-dobierany. Włosy dobieramy tylko z zewnętrznej strony głowy. Dobieramy wszystkie możliwe do zaplecenia rozpuszczone włosy i kończymy warkocz mini gumką. Reszta włosów, poniżej warkocza, zostaje rozpuszczona.

Rozpuszczamy drugą stronę włosów. Wydzielamy z niej drugą połówkę serca i związujemy ją gumką do włosów. Następnie zaplatamy drugi, symetryczny, warkocz pół-dobierany. Wiążemy go mini gumką, po czym za pomocą kolejnej mini gumki łączymy go z pierwszym warkoczem w kiteczkę.

Rozpuszczamy obie połówki serca. Ostrożnie zaczesujemy je w niską kitkę i wiążemy mini gumką do włosów. Na koniec dodajemy element dekoracyjny (u nas – mała klamra z kokardą i ozdóbkami), wskakujemy w kieckę i lecimy na bal 😀 A przyjęcia komunijne tuż tuż 😉 😀

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.