Dwa mini serduszka

Dzisiejszy wpis dedykuję mojej najmłodszej, osobistej modelce, która ma dziś… urodziny! Tak, tak – moja Emma kończy dziś dwa latka 😀 Pozostając jeszcze w klimacie Walentynek, przepełniona ogromną miłością do Jubilatki 😀 zapraszam Was na kolejną foto-instrukcję:

DWA MINI SERDUSZKA

Potrzebujemy:

Zaczynamy od podziału włosów przedziałkiem na dwie równe części. Możecie jedną część związać, aby Wam nie przeszkadzała w czesaniu drugiej (ja, wyjątkowo chyba, akurat nie musiałam – włoski Emmy grzecznie leżały po właściwej stronie 😉 ).

Jedną boczną część włosów dzielimy na kolejne dwie – tym razem od środka głowy do ucha. Część nad czołem związujemy gumką. Pozostałe włoski zaplatamy w warkocz dobierany, tak, by kształtem przypominał połówkę serca.  Warkocz kończymy mini gumką.

Teraz pleciemy drugą połówkę serca, kończymy ją zakładając mini gumkę, po czym oba warkoczyki wiążemy ozdobną gumką do włosów (my nadal szalejemy za kokardkami 😉 ).

Przechodzimy na drugą stronę głowy i wszystkie etapy symetrycznie powtarzamy: dzielimy włosy, zaplatamy dwie dobierane połówki serca, łączymy razem.

Jeśli Wasza córcia – tak jak Emma – ma jeszcze za krótkie włoski, nie przejmujcie się, jeśli nie dacie rady dobrać wszystkich. Serduszka bardzo ładnie wyglądają położone na rozpuszczonych włoskach 🙂 Poza tym co tu kryć – cztery warkoczyki dobierane na takiej maleńkiej główce to sukces sam w sobie 😉 😀 A zaplecione w serduszka? To po prostu musi być hit! 😀 😀 😀

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Może Ci się również spodoba

12 komentarzy

 1. Zwykła Matka napisał(a):

  Rajciu jakie cuda 🙂

 2. Bardzo fajna fryzura, w sam raz na Walentynki. Sto lat dla Emmy 😉

 3. Kolejna urocza fryzurka, idealna na minione Walentynki i towarzyszące im rodzinne okazje 🙂 Uczesanie pełne miłości 🙂

 4. Mama na Tropie napisał(a):

  Przepiękna propozycja dla małych księżniczek

 5. Bezbłędna Kosmetyka napisał(a):

  Fryzurka świetna dla najmłodszej damy. 🙂

 6. Genialne i proste! Jesteś kopalnią pomysłów serio! Będę ćwiczyć na sobie, żeby w przyszłości móc robić takie cuda na włosach córeczki 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.